בית עובד 9, תל אביב - 03-7294-367 

פנקס דוד 12, נתניה - 09-880-1454
 
רבנו חננאל 17 , תל אביב - 03-7294-367
​0522-549-013   |   support@stavled.co.il

תאורת רצפה


מחפשים פתרון תאורה אטרקטיבי ומקורי באמת? יש עבורכם לא מעט אפשרויות: החל מגופי תאורה בעיצובים שונים, דרך פנסי לדים ועד עמוד תאורה לדים. אחד הטרנדים המשמעותיים בישראל בשנים האחרונות הוא תאורת רצפה, שמבחינה מעשית לרוב היא גם תאורת לד. המאמר הבא מתייחס למאפיינים וליתרונות של הבחירה החשובה הזו, כולל המלצה לחברה מובילה הפועלת בשדה המשחק.

בחירה בתאורת רצפה נחשבת כיום לבחירה מקורית, כאשר עצם העובדה שפיזור האור נעשה מכלפי מטה מבטיח הגעה מקסימלית לאזורים שונים בחלל הנתון: למעשה, נוצרת כאן הדגשה ושטיפה באור של אזורים שונים בחלל הנתון, או אפילו יצירת הצללה שמביאה לעומק של ממש. גופי התאורה השקועים בתוך הרצפה, וזו מעלה חשובה נוספת, אינם תופסים מקום – מה שהופך אותם לאידיאליים לחללים קטנים יחסית.

בנקודה הזו, יש להתייחס גם ליתרונות הכרוכים בבחירה שאותה תאורת רצפה תהיה תאורת לד. ממש כמו תאורת רחוב לדים או סוגים אחרים של תאורה לבית, עצם הבחירה הזו מציע פתרון תאורה יעיל וחסכוני במיוחד – צריכת החשמל של תאורת לד נמוכה בצורה משמעותית מאשר הדגמים האחרים. גם העמידות המרשימה של תאורת הלד, בתנאי סביבה מגוונים, ראויה לאזכור.

כך נכנסת לתמונה חברת סתיו לד
חברת סתיו לד היא חברה מובילה בישראל בתחום התאורה בכלל, ותאורת הלדים בפרט. היא מספקת שורה ארוכה של מוצרים בתחום: תאורת עץ, שלל גופי תאורה, פסי לדים, תאורת גן, תאורת לד תעשייתית – והרשימה עוד ארוכה. החברה מספקת אך ורק מוצרים איכותיים, העומדים בכל התקנים הנדרשים בתחום, והמחירים של שירותיה הם בהחלט שווים לכל נפש.
 

סתיו לד

כל הסיבות לבחור בתאורת רצפה:
 
כאשר מדברים על תאורת רצפה, מתכוונים למעשה לגופי תאורה אשר שקועים בתוך הרצפה, מה שמהווה "טוויסט" עיצובי של ממש.
   
מאמרים 

יצירת קשר
התחילו כבר עכשיו לחסוך בעלויות התאורה! צרו קשר לייעוץ מקצועי:


 
 
סתיו - מרכז הלדים בישראל  |  בית עובד 9 תל אביב  |  מכירה ושירות לכל רחבי הארץ 
טלפון: 03-729-4367 | נייד: 0522-549-013 | פקס: 03-729-4371 |  support@stavled.co.il

 
חזור למעלה

מוצרים:

מאמרים: