בית עובד 9, תל אביב - 03-7294-367 

פנקס דוד 12, נתניה - 09-880-1454
 
רבנו חננאל 17 , תל אביב - 03-7294-367
​0522-549-013   |   support@stavled.co.il

שלטים לדים


דומה כי אין צורך להכביר מילים על החשיבות של שלטים עבור עסקים, מוסדות ושלל גורמים אחרים. מה שחשוב להדגיש הוא ששדה המשחק אליו נכנסנו מהווה עולם ומלואו, עם מגוון רחב של סוגים, סגנונות ועיצובים. בשנים האחרונות, גברה בעשרות מונים הפופולאריות של שלטים לדים, והם נחשבים כיום למילה האחרונה בתחום. הנה כל מה שחשוב לדעת על שלטי לד ועל יתרונותיהם המגוונים.

קווים לדמותם של שלטי הלד
שלטים לדים, ברמת ההגדרה, מבוססים על דיודה אשר פולטת אור בעת מעבר זרם חשמלי במעגל החשמלי שלהם. טכנולוגיה זו, אשר נמצאת גם בטלפונים סלולריים ובסוגים מסוימים של מסכי מחשב או טלוויזיה, התגלתה לראשונה ב-1957, ובשנים שחלפו מאז הפכה לפתרון אידיאלי לייצור שלטים, כפי שמבטאים שלטי לדים.

החדשות הטובות הן שמגוון היתרונות שמגלים בתוכם שלטים לדים רחב בכל קנה מידה. בין השאר, ניתן להצביע על עמידות רבת שנים, גם בפני מכות פיזיות או זעזועים, ועל אורך חיים משמעותית המגיע לעשרות אלפי שעות עבודה (גם כאשר הנורה אוזלת, הפחתת התאורה תהיה הדרגתית). שלטי הלד מאופיינים בנצילות גבוהה במיוחד, מה שבא לידי ביטוי, מבחינה מעשית, בחיסכון משמעותי במיוחד בעלויות החשמל עבור תפעול השלט.

היתרונות של סתיו – המרכז הישראלי ללדים
במשך שנים, סתיו – המרכז הישראלי ללדים מהווה כתובת אידיאלית למחפשים אחר שלטים לדים, בלי קשר לסוגם. המרכז מציע מגוון רחב של פתרונות תאורה מבוססי לדים, אשר ביניהם בולטים שלטי לדים לעסקים או למוסדות. המרכז מספק אך ורק מוצרים של החברות המובילות בשדה המשחק בעולם, כאשר כל מוצר מגיע עם אחריות מלאה. החברה מתאימה לכל לקוח את הפתרון המתאים לו ביותר ומלווה אותו לכל אורך הדרך, כאשר המחיר עבור שירותיה נחשב לאטרקטיבי לכל דבר ועניין.
 

סתיו לד

קווים לדמותם של שלטי הלד
 
שלטים לדים, ברמת ההגדרה, מבוססים על דיודה אשר פולטת אור בעת מעבר זרם חשמלי במעגל החשמלי שלהם.

טכנולוגיה זו, אשר נמצאת גם בטלפונים סלולריים ובסוגים מסוימים של מסכי מחשב או טלוויזיה, התגלתה לראשונה ב-1957, ובשנים שחלפו מאז הפכה לפתרון אידיאלי לייצור שלטים, כפי שמבטאים שלטי לדים.

   
מאמרים 

יצירת קשר
התחילו כבר עכשיו לחסוך בעלויות התאורה! צרו קשר לייעוץ מקצועי:


 
 
סתיו - מרכז הלדים בישראל  |  בית עובד 9 תל אביב  |  מכירה ושירות לכל רחבי הארץ 
טלפון: 03-729-4367 | נייד: 0522-549-013 | פקס: 03-729-4371 |  support@stavled.co.il

 
חזור למעלה

מוצרים:

מאמרים: