בית עובד 9, תל אביב - 03-7294-367 

פנקס דוד 12, נתניה - 09-880-1454
 
רבנו חננאל 17 , תל אביב - 03-7294-367
​0522-549-013   |   support@stavled.co.il

פס לד


תאורת לד הפכה, במרוצת השנים, למגמה כלל עולמית, והיא בין פתרונות התאורה הפופולאריים ביותר כיום. תאורת הלד מגלמת בתוכה מגוון רחב של יתרונות, דוגמת מראה מרשים ונצילות גבוהה, כאשר חשוב לשים לב שהיא מגיעה בשלל צורות. המאמר הנוכחי מתמקד בפתרון תאורה מרשים במיוחד, והוא פס לד. הנה כל מה שחשוב לדעת על פסי לדים והדרך הנכונה להצטייד בהם הלכה למעשה.

על פסי הלד ויתרונותיהם
פס לד, ברמה הכללית ביותר, הוא שרשרת נורות לד, המרכיבה יחדיו צורה חדשה – שימו לב שצורה זו ממש לא חייבת להיות ישרה. מטרה עיקרית של פסי לד, מעבר לזו הברורה של הענקת תאורה, היא ליצור אווירה של ממש. בכוחם של פסי הלד ליצור אפקטים מרשימים בחלל מסוים, כמו גם להבליט אזורים מסוימים בו, או אפילו מוצרים מסוימים בו (רהיטים, למשל).

פס לד, בהמשך לכך, נחשב כיום לפריט עיצובי מהמעלה הראשונה. ניתן לראות אותו בשורה ארוכה של בתים, בייחוד בחללים שנועדו להיות מרשימים ככל האפשר מבחינה אסתטית: סלון או מטבח, למשל, או לחילופין חצר הבית. שימוש אחר בפסי לד, נפוץ לא פחות, הוא במוסדות ציבוריים וגופים עסקיים, דוגמת מסעדות, בתי מלון, חנויות וכיוצא בזה. במקרה הזה, המטרה היא להרשים ככל האפשר את הלקוחות ולסייע לעיצוב המקום להבליט אותו ביחס לאלטרנטיבות.

אז איך מתחילים?
תכנון והתקנה של פס לדים אינם משימה פשוטה כלל וכלל, שעה שהמלאכה חייבת להתבצע על ידי חברות מקצועיות בתחום, המחזיקות בנסיון רב בו. כאן בדיוק נכנס לתמונה סתיו – המרכז הישראלי ללדים, אשר מציע את פתרונות התאורה המתקדמים ביותר, לרבות פס לד. המרכז משווק אך ורק מוצרים איכותיים, של החברות המובילות בעולם, כאשר כל מוצר מגיע עם אחריות מלאה. אנשי המרכז מסייעים בתכנון המוצר ומציעים ללקוחותיו פתרונות בהתאמה אישית מלאה.
 

סתיו לד

על פסי הלד ויתרונותיהם
 
פס לד, ברמה הכללית ביותר, הוא שרשרת נורות לד, המרכיבה יחדיו צורה חדשה – שימו לב שצורה זו ממש לא חייבת להיות ישרה.

מטרה עיקרית של פסי לד, מעבר לזו הברורה של הענקת תאורה, היא ליצור אווירה של ממש.

בכוחם של פסי הלד ליצור אפקטים מרשימים בחלל מסוים, כמו גם להבליט אזורים מסוימים בו, או אפילו מוצרים מסוימים בו (רהיטים, למשל).

   
מאמרים 

יצירת קשר
התחילו כבר עכשיו לחסוך בעלויות התאורה! צרו קשר לייעוץ מקצועי:


 
 
סתיו - מרכז הלדים בישראל  |  בית עובד 9 תל אביב  |  מכירה ושירות לכל רחבי הארץ 
טלפון: 03-729-4367 | נייד: 0522-549-013 | פקס: 03-729-4371 |  support@stavled.co.il

 
חזור למעלה

מוצרים:

מאמרים: