בית עובד 9, תל אביב - 03-7294-367 

פנקס דוד 12, נתניה - 09-880-1454
 
רבנו חננאל 17 , תל אביב - 03-7294-367
​0522-549-013   |   support@stavled.co.il

עץ תאורת לדים

 
תחום התאורה כולל בתוכו שלל טרנדים, מהם כאלה ההופכים למשמעותיים במיוחד. כך, לצד מספר הולך וגובר של בתים ומוסדות אשר מבססים את התאורה הפנימית שלהם על פנסי לד, במרחב החיצוני בולט כיום השימוש באמצעי תאורה ייחודי בכל קנה מידה – עץ תאורה לדים. הנה כל מה שחשוב לדעת עליו ועל יתרונותיו, כולל המלצה מועילה במיוחד על החברה המספקת את המוצר המיוחד הזה.

עץ תאורה לדים מתאים בעיקר לחללים חיצוניים, מה שמסביר מדוע ניתן לראות אותו במספר הולך וגובר של חצרות וגינות בישראל. עצים מהסוג הזה, בהמשך לכך, נפוצים מאד במוסדות שונים, העוניינים ליצור עיצוב מרשים לכל הדעות שירשים את המבקרים בהם: בתי מלון, אולמות אירועים, מסעדות וכיוצא בזה.

הפתרונות של סתיו לד
מעוניינים לרכוש עץ תאורה לדים? מחפשים בנרות אחר פנס לד איכותי?

חברת סתיו לד מציעה את הפתרון האידיאלי עבורכם. החברה, אשר שמה הולך לפניה בתחום, מספקת מגוון רחב של גופי ופתרונות תאורה, רובם מבוססי לד. החברה מציעה אך ורק מוצרים איכותיים ומסייעת לכל לקוח, בין אם פרטי ובין אם מוסדי, למצוא את הפתרון המתאים לצרכים שלו בצורה המלאה ביותר. המחירים המוצעים בחברה אטרקטיביים לכל הדעות, כאשר גם עצם השימוש בנורות לד מבטיח חיסכון משמעותי, בעלויות החשמל, לאורך זמן.
 

סתיו לד

על עצי הלד:
 
עצי לד, פשוטו כמשמעו, הם עצים מלאכותיים המבוססים על נורות אלה. עץ תאורה לדים כולל בתוכו "ענפים" בגוונים שונים – בין אם אדום, כחול, צהוב, ירוק, לבן או כל צבע אחר – מה שיוצר ספקטקל חזותי לכל דבר ועניין.

עץ שכזה במגוון גדלים (לרבות גודל טבעי), כולל ענפים גמישים הניתנים לכיוונון, ואפילו "פרחים", עשויי גומי, ביניהם מסתתרות נורות הלד. בסך הכול, עץ ממוצע שכזה יכלול בתוכו אלפי נורות לד, המרכיבות יחדיו את התמונה.

   
מאמרים 

יצירת קשר
התחילו כבר עכשיו לחסוך בעלויות התאורה! צרו קשר לייעוץ מקצועי:


 
 
סתיו - מרכז הלדים בישראל  |  בית עובד 9 תל אביב  |  מכירה ושירות לכל רחבי הארץ 
טלפון: 03-729-4367 | נייד: 0522-549-013 | פקס: 03-729-4371 |  support@stavled.co.il

 
חזור למעלה

מוצרים:

מאמרים: