בית עובד 9, תל אביב - 03-7294-367 

פנקס דוד 12, נתניה - 09-880-1454
 
רבנו חננאל 17 , תל אביב - 03-7294-367
​0522-549-013   |   support@stavled.co.il

לדים לשילוט


שלטים, מעצם המהות שלהם, חייבים להיות בולטים ככל האפשר – רק כך הם יוכלו לבצע את התפקידים המוגדרים שלהם, דוגמת שיווק או הכוונה. אחת הדרישות המרכזיות מלא מעט שלטים היא שהם יהיו בולטים רק בשעות הלילה, מה שמתאפשר רק במקרה של לדים לשילוט. מה היתרונות של שלטים אלה? וכיצד שלט לדים נכנס לתמונה?

מגוון רחב של מעלות
לדים לשילוט, אם כן, בולטים גם בשעות הלילה, והם לא תלויים בתנאי התאורה החיצונית. יחד עם זאת, ניתן לטעון בפה מלא כי גם בשעות היום יכולים שלטים מהסוג הזה להעניק מראה מרשים לכל הדעות, דבר שמסייע להם למשוך את תשומת הלב החיובית. שלטים אלה לא רק יהיו מרשימים יותר, אלא גם יבלטו למרחקים, ובכך ייחשפו ליותר ויותר אנשים.

כך סתיו – המרכז הישראלי ללדים נכנס לתמונה
מעוניינים לרכוש לדים לשילוט? עליכם למצוא חברה מהשורה הראשונה שתפיק עבורכם את השלטים. סתיו – המרכז הישראלי ללדים עונה על ההגדרה הזו בדיוק, והוא מציע את מגוון הפתרונות הרחב ביותר בתחום. מרכז זה מאגד תחתיו שורה ארוכה של מוצרים איכותיים בתחום, תוצרת החברות המובילות בעולם: החל משלטים, דרך מנורת לד עם שלט ועד תאורת גן או בריכה. כל אחד מהמוצרים המשווקים על ידי החברה מגיע עם אחריות מלאה, כאשר המחיר הוא האטרקטיבי ביותר שניתן להעלות על הדעת.
 

סתיו לד

קיימים כיום מספר סוגים עיקריים של לדים לשילוט, כל אחד מהם כולל בתוכו יתרונות משלו.
 
בשנים האחרונות, עם זאת, המילה האחרונה בתחום היא שלט לד, המאופיין במראה אטרקטיבי במיוחד.

שלט הלד נחשב גם לחסכוניים במלוא מובן המילה, מה שמהווה מעלה נוספת עבור כל בעל עסק, מוסד ציבורי או גורם אחר שמחליט להשתמש בהם.  

   
מאמרים 

יצירת קשר
התחילו כבר עכשיו לחסוך בעלויות התאורה! צרו קשר לייעוץ מקצועי:


 
 
סתיו - מרכז הלדים בישראל  |  בית עובד 9 תל אביב  |  מכירה ושירות לכל רחבי הארץ 
טלפון: 03-729-4367 | נייד: 0522-549-013 | פקס: 03-729-4371 |  support@stavled.co.il

 
חזור למעלה

מוצרים:

מאמרים: