בית עובד 9, תל אביב - 03-7294-367 

פנקס דוד 12, נתניה - 09-880-1454
 
רבנו חננאל 17 , תל אביב - 03-7294-367
​0522-549-013   |   support@stavled.co.il

גופי תאורת לד


במרוצת השנים, גילו יותר ויותר ישראלים את היתרונות של תאורת הלד, ובכלל זה יעילות גבוהה, אורך חיים מרשים וחיסכון מקסימלי בעלויות החשמל. נקודה מרכזית אחרת שיש להתייחס אליה היא שניתן למצוא כיום מגוון רחב של גופי תאורת לד, המגלמים בתוכה מעלות אסתטיות של ממש. הנה כל מה שחשוב לדעת על גופי תאורה לד, והסיוע של סתיו – המרכז הישראלי ללדים למעוניינים לרכוש גופים שכאלה.

מגוון אפשרויות רחב במיוחד
כשמדברים על גופי תאורת לד, נכנסים לשדה משחק רחב בכל קנה מידה. כיום, ניתן למצוא הרבה מאד אפשרויות, עיצובים וסגנונות בתחום, מה שמאפשר התאמה מלאה למאפייני החלל, או אפילו לטעם האישי של אלה המשתמשים בו. ניתן למצוא גופי תאורת חוץ לדים, המיועדים לגינות או למרפסות, ולצד זה גופים אשר המטרה שלהם היא להשתלב היטב בחלל פנים, דוגמת סלון או משרד.

הפתרונות של סתיו – המרכז הישראלי ללדים בתחום
גם לאחר שמחליטים להצטייד בתאורת לד, נדרש להשקיע מאמצים בבחירת החברה האיכותית והמקצועית ביותר שתספק את פתרונות התאורה הלכה למעשה. כבר שנים שסתיו – המרכז הישראלי ללדים בולט בשדה המשחק האמור ומציע מגוון רחב של פתרונות בתחום. החברה מציעה תאורת לד איכותית על סוגיה, יחד עם גופי תאורת לד בכל הצורות. כל המוצרים עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ומגיעים עם אחריות מלאה. החברה מעניקה ייעוץ מלא בתחום ומאפשרת לכל לקוח למצוא את הפתרון האידיאלי עבורו.      
       

סתיו לד

גופי תאורת לד מאופיינים בשלל דגמים, צבעים וצורות.
 
אפשר למצוא גופי תאורה שקועים לד, אשר מושמים בתוך התקרה או הקיר, ולצד זה גופים תלויים המחוברים לתקרה.

את הגופים, בהמשך לכך, ניתן גם להסתיר בתוך קירות, נישות או אפילו רהיטים, מה שמסייע להדגשת אלמנטים עיצוביים בחלל ויוצר מראה ייחודי לכל הדעות.

   
מאמרים 

יצירת קשר
התחילו כבר עכשיו לחסוך בעלויות התאורה! צרו קשר לייעוץ מקצועי:


 
 
סתיו - מרכז הלדים בישראל  |  בית עובד 9 תל אביב  |  מכירה ושירות לכל רחבי הארץ 
טלפון: 03-729-4367 | נייד: 0522-549-013 | פקס: 03-729-4371 |  support@stavled.co.il

 
חזור למעלה

מוצרים:

מאמרים: