בית עובד 9, תל אביב - 03-7294-367 

פנקס דוד 12, נתניה - 09-880-1454
 
רבנו חננאל 17 , תל אביב - 03-7294-367
​0522-549-013   |   support@stavled.co.il

אביזרים לתאורה


יצירת קשר
התחילו כבר עכשיו לחסוך בעלויות התאורה! צרו קשר לייעוץ מקצועי:


 

סתיו לד

מוצרי תאורה? נסו את המוצרים של סתיו - המרכז הישראלי ללדים!

חברת סתיו - המרכז הישראלי ללדים הוקמה על ידי אריה סתיו ומאז רכשה הרבה מאוד ניסיון וכמו כן הרבה מאוד לקוחות מרוצים. שיטת העבודה של חברת סתיו- המרכז הישראלי ללדים מבוססת על הקפדה יתרה של רמת השירות המוצעת ללקוחות השונים מכל רחבי הארץ.

 
מאמרים 

אילו אביזרי תאורה ניתן למצוא בסתיו לד - המרכז הישראלי ללדים? מה החשיבות של בחירת סוג התאורה עבור העסק או הבית שלכם? מה הוא היתרון המשמעותי ביותר של נורת הלד?

תאורה חשובה כיום לכל בית ולכל עסק באשר הוא. רבים מעדיפים סגנונות כאלו ואחרים של עיצובים אולם כל עיצוב באשר הוא אינו יכול להיות מושלם ללא תאורה איכותית. ישנם רבים שרואים באותם אביזרים לתאורה כאלמנטים החשובים ביותר בעיצובה של המסעדה או בעיצובו של בית כזה או אחר.

בחירת אביזרים עבור תאורה צריכים להיות על פי מספר קריטריונים. ראשית כל חשוב מאוד להבין מה מטרת התאורה. ישנם מקרים בהם התאורה כשמה כן היא ומטרתה העיקרית היא לגרום ליותר אור וישנם מקרים רבים בהם התאורה מעניקה את האווירה הייחודית הנדרשת לטובת עיצובו של אותו פאב קטן בקצה הרחוב.

כמו כן ברכישת אביזרים לתאורה חשוב מאוד לקחת בחשבון את כל המרכיבים הכספיים. בעבר הלא כל כך רחוק היינו רגילים לנורות מסוג אחד בלבד. אולם כיום ניתן ליהנות ממגוון רחב מאוד של נורות כאשר לנורות הלד יש יתרון רב על פני שאר המתחרים. בבחירת אביזרים לתאורה חשוב מאוד לוודא כי אכן אותה נורה או אותו ספוט אכן חסכוניים. החיסכון נמדד הן בחשבון החודשי בצריכת החשמל וכמו כן חשוב לקחת בחשבון את אורך זמן החיים של אותה נורה. נורות לד ללא ספק מובילות בתחום אורך החיים.

כרטיסי לדים? הכל בסתיו - המרכז הישראלי ללדים!
חברת סתיו - המרכז הישראלי ללדים גאה במגוון העצום של פתרונות התאורה המוצעים ללקוחות. ניתן למצוא פתרונות תאורה לבית כמו: לדים שקועים, פתרונות תאורה לחצר ולבריכה ועוד. כל זאת ועוד הרבה אפשרויות מוצגות על גבי קטלוג תאורה מפואר של סתיו - המרכז הישראלי ללדים.
 
 
סתיו - מרכז הלדים בישראל  |  בית עובד 9 תל אביב  |  מכירה ושירות לכל רחבי הארץ 
טלפון: 03-729-4367 | נייד: 0522-549-013 | פקס: 03-729-4371 |  support@stavled.co.il

 
חזור למעלה

מוצרים:

מאמרים: